RT TV

RUSYA  RT TV KANALI

Channel Russia Today  RT haberleri yirmi dört saatlik kanal. Kanal Moskova'dan yayın yapıyor, aynı zamanda Washington, Londra ve Paris'te de kendi stüdyoları var.Kanal sadece İngilizce değil aynı zamanda diğer eğlenceli programlarda da İngilizce yayın yapıyor.
Rusya'da Sabah Canlı Haber Başlıkları ile ilgili son haberleri bugün izleyin. Ardından, ev sahibi Peter Lavell'in ilginç konuklara zor ve rahatsız edici sorular sorduğu keskin bir tartışma programı “Cross Talk” bulacaksınız. Kanalın çevrimiçi yayınında akşam, gerçeklerin doğrulanması ve mitlerin açıklanması, kalıpların kırılması ve stereotiplerin ortaya çıkarılması gibi eğlenceli “Belgesel” programını izleyin. Hayvan dünyasının gizemlerinden büyük şehirlerin gece hayatının sahne arkasına kadar her şeyin olduğu çok yönlü ve canlı bir program.
Hafta sonu boyunca, Russia Today’in kanal programı, yetenekli komedyenlerin ve sanatçıların haftanın etkinliklerini yeni, mizahi bir açıyla kapsayacağı canlı bir “Redacted Tonight” yayını ile hiciv hayranlarını memnun edecek. Russia Today kanalının çevrimiçi görüntülenmesi size yeni haberler ve yeni bilgiler sağlayacaktır.
Haberleri ve eğlenceli TV şovlarını kaçırmamak için Russia Today’in banner'ına göz atın. “TV programı” bölümündeki web sitemizde bugün, yarın ve bir hafta boyunca bir TV yayın programı bulacaksınız. Orada şimdi alışveriş merkezi Russia Today neler olduğunu bulabilirsiniz.
Russia Today ile orijinal röportajı kaçırdıysanız ve TV'de canlı olarak izlemek, web sitemizde veya uygulamada çevrimiçi izlemek için zamanınız yoksa cesaretiniz kırılmayın.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar