TNT RUSSİA

TNT  haberler, gerçekler, tarih
TNT'nin canlı yayınını web sitemizden çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. TNT TV kanalı bir Rus federal televizyon kanalıdır. Rusya Federasyonu'ndaki en popüler beş Rus televizyon kanalından biridir. TNT, Rusya'nın çeşitli şehirlerinde birçok ortakla işbirliği yapmaktadır. TV kanalı Eylül 1997'de kuruldu ve Media-Most holdingine aitti.

2002 sonbaharında, izleyici önemli ölçüde arttı - büyük ölçüde Dmitry Nagiyev'in canlı kanalda ve diğer yeni programlarda "Okna" adlı talk show'unun başlaması nedeniyle% 2,7'den% 5,4'e çıktı. Ardından, TV kanalında bir dizi düşük reytingli ve kârsız proje kapatıldı ve yeni projeler başlatıldı - "Yasak Bölge", "Açlık", "Onarım Okulu", "Taksi", "Çocuk-Robot", "Büyük Kardeş", "Ev", "Ev 2". Bunları ve diğer programları ve dizileri izlemek için bir saatten fazla zaman geçirebilirsiniz.

Yayının temeli orijinaldir ve hiçbir televizyon prodüksiyonundan farklıdır: realite ve talk showlar, spor ve müzik, hem yeni hem de klasik hale gelen Rus ve yabancı filmler ve diziler. Bu ilk televizyon ağıdır. Her yıl yayın programında, kendi prodüksiyonunun en iyi yeni uzun metrajlı ve belgesel filmleri, uluslararası TV pazarının yenilikleri, gazetecilik, çocuk, spor, eğitim, eğlence, müzik programları, talk şovları yer almaktadır.

TV kanalının izleyicileri, en sevdikleri programları çevrimiçi olarak izlemeyi seçiyor: TNT'de dans etmek, yeni bir pansiyon, sashatanya, ruble veya ev ile bir polis memuru 2. Ayrıca, son bölümlerin parlak kahramanları - Sofia Kashtanova, Michael, Anton ve Kuzya, Roman Popov, Sasha ve Tanya, Sergei Burunov ve diğerleri - dikkatsiz bırakılmaz.

Seyircinin sempatisinin liderleri, kült TNT komedi dizisi Interns ve Zaitsev + 1, benzeri görülmemiş talk-show The Battle of Psychics, efsanevi Our Russia ve tabii ki Rus televizyonundaki en ünlü realite programı Dom 2. Gorod'dur. Aşk ". Televizyon alanında çok sayıda profesyonel ödül kazanan TNT, televizyon kurgusal dizilerinin türünü ilk kez canlandıran kişi oldu. TNT'nin hit filmi “Streets of Broken Lights”, TEFI-99'un iki katı galibi oldu. Tüm Rus TV kanalları arasında en büyük genç izleyici kitlesine sahip Rus televizyonunun lideri. Rusya'daki en genç ve en hızlı büyüyen televizyon ağıdır. 200 bölgesel TV şirketini birleştirir. TNT projesi benzersizdir: bölgesel ve merkezi yayıncılığın güçlü yönlerini bir araya getirir.

TV kanalının canlı yayını, dijital DVB formatında yayında, TV kanal paketlerinin bir parçası olarak uydudan ve internet üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilir. Web sitemizdeki TNT kanalını tamamen ücretsiz olarak, kayıt olmadan ve kaliteli olarak çevrimiçi olarak izlemeyi teklif ediyoruz.

Modern bir akıllı TV'de video görüntüleyebilmenize ve büyük ekranda izleyebilmenize rağmen, çevrimiçi yayınları izlemek için bir TV'ye ihtiyacınız yoktur. En azından günün her saati TV izleyebilirsiniz, ancak programların ayrıntılı bir açıklamasını içeren TNT TV programı, diğer TV kanallarının yanı sıra burada ve şimdi neler olduğunu bulmanıza her zaman yardımcı olacaktır. TNT'nin en iyi programları ve diğer tüm kanallar web sitemizdeki program kılavuzunda sunulmaktadır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar