Beyaz TV İzle

Beyaz TV

iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır.kanalında hafta içi ve hafta sonu neleri izleyeceğiz. Farklı bir yayın anlayışına sahip kanal bazı öne çıkan programları ile öne çıkıyor. Bunlar sıralarsak magazin programı Söylemezsem Olmaz (Bircan bali, Seren Serengil ve moderatör Seda Akgün) yayını Beyaz TV hafta içinin fenomen yayınlarından. Bir Başkası Hayatta Her Şey Var hafta içi her gün Nur Viral sunumuyla Canlı yayınlanıyor. Siyaset tartışma programları Canlı yayınları ise büyük ilgi ile izleniyor. Spor alanında ki Derin Futbol ve Beyaz futbol canlı yayınlandığı Cumartesi ve Pazar akşamları Beyaz TV seyirci rekorlarını kırmaya başlamış demektir. Kanalda yayınlanan diziler isi Zengin Kız Fakir Oğlan, Sakarya Fırat ve Baharı Beklerken'i sayabiliriz.

Kanal Hakkında

15 Temmuz 2014 tarihinde Beyaz TV ile eş zamanlı olarak Beyaz TV HD yayın hayatına başlamış ve yüksek çözünürlükte yayına geçmiştir. Kanalın ilk kuruluş tarihi her ne kadar 2010 yılı olsa da ilk ulusal yayınını 2014 yılından itibaren gerçekleştirmeye başlamıştır. Bunun sebebi diğer yayıncı kuruluşlarla yapılan anlaşmaların geç imzalanmış olmasıdır. Bu sebeple kanal ulusal yayın hayatına geç başlamak zorunda kalmıştır. Kanalın genel merkezi Türkiye'nin başkenti Ankara'da bulunmaktadır. Kanalın haber editörlüğü görevini Murat Erçin üstlenmektedir.

Kanal Türksat 4A'dan 12380 V 27500 3/4 frekansları girilerek izlenebilmektedir. Ayrıca kanalın Digitürk 36. kanal, D Smart 40. kanal, Tivibu 31. kanal ve Filbox 38. kanal üzerinden izlenme imkânı vardır.

Beyaz TV Programları

Beyaz Tv dizi alanında oldukça başarılı bir politika yürütmektedir. Kanalın yayınladığı dizilerin birçoğu reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başarmaktadır. Bu nedenle kanal yöneticileri bitmiş olan dizileri dahi gün içerisinde yayınlayarak izleyicileriyle yeniden buluşturmaktadır. Son zamanlarda kanal yeni dizi çekimleri yapmamaktadır. Daha çok eski dizilerin gösterimi ile izleyici ilgisinin devamlılığı sağlanmaktadır. Ayrıca kanalda haftanın belli saatlerinde yabancı sinema filmleri de yayınlanmaktadır.

Haber programlarının sunuculuğunu hafta içi Ferda Yıldırım üstlenirken, hafta sonu sunuculuğunu ise Elçin Açık Özcan gerçekleştirmektedir. Bu programlar aracılığıyla günlük yaşanan sıcak gelişmeler izleyicilere aktarılmaktadır. 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?