İctimai Tv

 İCTİMAİ TV
kanalında Medyanın yapımını üslendiği yepyeni ve ilgi ile takip edilen programları, dizileri, haberleri, yeni filmleri ve özel ilgi gören seçilmiş yapımları izleyebilirsiniz. ictimai tv izle yayınına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. Mobil ve Teblet ile internet üzerinden Canlı ictimai tvizlemenize yardımcı olmayı hedeflemektedir. Kaliteli bir televizyon izlemek keyfine sizleri ulaştırmak için tabikide sizlerin desteğine ihtiyacımız vardır. ictimai tv yayınını izlemekte herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizlere iletişim bölümünden bilgi verebilir ve yayınları sizlere ulaştırmakta sorunlarının çözümü konusunda destekte bulunabilirsiniz. İCTİMAİ TV Televizyonunu internetden izlemek son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile oldukça ilgi görmeye başlamıştır. İnternet ortamının cep telefonlarına girmesiyle artık Canlı Tv izleme olayı da cebimize girmiştir. Şimdi artık trent olan her ortamda haber, dizi, film, spor gibi program dallarını cebimizdeki telefonlardan izleye biliriz hcanlı tv sunar.İçtimai Az Tv Azerbaycan halkına ışık olma amacıyla kurulmuştur. Azerbaycan demokratikliğe acı geçiş döneminde ülkede basın özgürlüğünün gerçek teminatı için kurulmuştur. Azerbaycan hükümetinin halkı için kitlesel bir iletişim aracı kanunun gerekli olduğu düşünülüp bu kanallar için gerekli yasal ortam sağlanmıştır. Halkta bu zorlu zamanlarda sosyal bir televizyon kurulmasına destek çıktı.ictimai tv canlı izle.

Kanalın yayın akışında gelen içerikli yayınlar yapılmaktadır. Ülkemizde ücretli olarak yapılan İtalya Seri A ve UEFA Avrupa ligi maçları İctimai TV kanalında ücretsiz olarak izlenime sunulmaktadır. Bu nedenle de Ülkemizde büyük bir ilgi görmüş ve Türkiye’nin favori kanalları listesine girmiştir. Kanal İctimai televizyon ve radyo yayımları şirketine aittir. Kanalın yayın merkezi ise Bakü’dür.

İctimai TV Canlı İzle

 İctimai TV Azerbaycan’ın kendi sınırları içerisinde de en çok sevilen ve seyredilen ulusal kanalları arasında yer almaktadır. Ülkenin ekonomik destekleri ile çalışan kanal 2007 yılında Avrupa birliği üyesi olmuştur. Pek çok alanda başarılı yayınlar yapmakta olan İctimai TV özellikle ülkemiz başta olmak üzere İtalya Serie A ve UEFA Avrupa Ligi maç yayınları ile popüler olmuştur.

Şu anda TÜRKSAT uydusu üzerinden yayını olmayan kanala çanak anteninizin yönün Azerspace-1 yönüne getirip 1155 frekansına ayarlatarak televizyona kurarak izleyebileceğiniz gibi kanalın internet sitesi üzerinden İctimai TV izle seçenekleri ile de istediğiniz an tablet bilgisayar ve akıllı telefonlarınız üzerinden de izleme imkanına sahipsiniz ilk açıldığı yıllar AZTV2 olan kanal bir süre sonra isim değişikliğe giderek İctimai ismi ile yayın yapmaya başlamıştır. Yaklaşık 15 yıllık bir tarihe sahip olan kanal HD kalitesinde kesintisin yayın yapmaktadır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar