TRT Spor 2

TRT Spor

hali hazırda Türkiye’nin en büyük spor kanallarından biri olarak Türk sporseverlere yönelik çeşitli içerikler sunuyor. TRT Spor 2 ise TRT Genel Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın iş birliğiyle ortaya çıkan yepyeni bir proje. Kanal, 21 Eylül 2019 tarihinde ilk test yayınlarını yapmış ve 29 Eylül 2019 tarihinde Katar’ın başkentinde düzenlenecek olan Dünya Atletizm Şampiyonası’nı yayınlayarak normal yayın hayatına başlamıştır.

TRT Spor 2, hem ulusal hem uluslararası birçok farklı spor organizasyonunu ve birçok farklı spor branşından haberleri ve müsabakaları yayınlama amacıyla oldukça iddialı bir şekilde yayın hayatına başladı. “Sporun Her Rengi” sloganıyla da spor yayınlarındaki çeşitliliğe dikkat çeken kanal yüzmeden, güreşe, bisikletten haltere, atletizmden basketbola birçok farklı sporseveri bir araya getirmeyi ve bu alandaki boşluğu doldurmayı amaçlıyor. Kanal bu sebeple kurulduğu günden beri büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanıyor. Siz de TRT Spor 2 canlı yayın keyfini web sitemizden hızlı, kesintisiz ve tamamen ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Web sitemize ise dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de tablet veya cep telefonlarınızdan kolaylıkla erişmeniz mümkün.

TRT Spor 2  Programları

TRT Spor 2’nin izleyicilere sunduğu içerikleri en iyi tarif edecek kelime “çeşitlilik”. Kanal, birçok alternatif spor kanalının aksine sadece futbol veya basketbol gibi popüler sporlara değil her türlü spor branşına yer veriyor. Ayrıca amatör liglere dair haberler ve yapılan müsabakalar da kanalın yayınladığı içeriklerden. TRT Spor 2 bu anlamda sporseverlerin uzun süredir özlemini duyduğu bir kanal olarak gönüllerde taht kurmayı başardı.

Günün farklı saatlerinde yayınlanan ve hem Türkiye’den ham dünyadan çeşitli spor haberlerinin izleyicilere sunulduğu “Haber Bülteni”, çeşitli spor branşlarına dair çok değerli bilgiler paylaşan “Nedir, Nasıl Oynanır?”, “Sporla Değişen Hayatlar”, “Sağlıklı Spor”, “Spor Kitaplığı” kanalın düzenli olarak izleyicilerle buluşturduğu programlardan yalnızca birkaç tanesi. Kanalda ayrıca sık sık çeşitli spor branşlarına ait müsabakalar da yayınlanmakta.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar