STS TV

STS TV 

1 Aralık 1996'da kurulan Rus federal TV kanalı STS TV kanalının canlı yayınını izlemenizi öneriyoruz. CTC kanalı "klasik bir eğlence kanalıdır". Kanalın hakları, İsveç medya holdingi Modern Times Group'un bir yan kuruluşu olan en büyük Rus bağımsız medya şirketi CTC Media'ya aittir.

CTC TV kanalının canlı yayını çok sayıda film, dizi, çizgi film ve eğlence şhowu ile temsil edilmektedir. Kanal hem dijital hava DVB-T2'de (Rusya Federasyonu'nun ikinci dijital TV multipleksinde bulunur), uydu DVB-S2 formatında yayınlanmaktadır, ayrıca CTC TV kanalını web sitemizde çevrimiçi olarak izlemenizi öneririz.

Kanal, 2009 "The Ural Dumplings Show" dan bu yana başarıyla yayın yapmaktadır. Ayrıca STS TV kanalında canlı çevrimiçi dahil olmak üzere, kanalın kendi prodüksiyonunun birçok dizisini ve dünya sinemasının başyapıtlarından olan filmleri izleyebilirsiniz.

Site başarılı bir şekilde online tv sts yayınlamaktadır. En iyi yabancı filmler, çevrimiçi TV'deki en iyi diziler, programlar, yayınlar iyi, hatta mükemmel kalitede, kayıt olmadan ve tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Bütün bunlar, İnternet TV modunda bir bilgisayar, tablet veya hatta bir akıllı telefon kullanmanıza izin verir. Her zamanki anlamıyla televizyona artık ihtiyaç yok. Çevrimiçi televizyon, yalnızca STS çevrimiçi değil, aynı zamanda Rus televizyonunun tüm kanallarını da izlemenizi sağlar.

Burada ve şimdi canlı yayınlanan programlar, tüm kanallar için ayrıntılı TV programına başvurarak önceden bulunabilir. Program programı çok ayrıntılıdır, her programa ayrıntılı bir açıklama eklenmiştir, dizi bölümlerin açıklamalarını içerir. En sevdiğiniz programları izlemek için bir saatten fazla zaman harcayabilirsiniz ve bazen gözünüze bile bakmalısınız. Çevrimiçi TV kanalları ve TV kanalları gerekli değildir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar