CBC Sport

CBC Sport

kanalı SOCAR Şirketler Grubu bünyesinde yayın faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanalın yayın merkezi Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bulunmaktadır. Daha önce NTV ve NTV Spor kanallarından da tanıdığımız Volkan Üst kanalın yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

CBC Sport yayın akışı listesinde UEFA Şampiyonlar Ligi'nden Premier Lig'e kadar ülkemizde şifreli yayınlanan bir çok müsabaka şifresiz yayınlanmakta bu nedenle ülkemizdeki spor takipçileri tarafından da takip edilmektedir.

CBC Sport Hakkında

CBC Sport, Azerbaycan ve diğer dünya ülkelerinde ki spor ve spora dair tüm gelişmeleri ve değişimleri yakından ilgilenmektedir.Ayrıca, Azerbaycan ülkesinin katkıları ile gençlere sporu sevdirmeyi ve sporda ki gelişmeleri takip etmekte büyük rol almaktadır.Ülkemizde CBC Sport canlı izle kanalı oldukça ilgi görmektedir.Bu kanalın izlenmesinin nedeni, şifresiz olarak Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları, UEFA kupası karşılaşmalarını ve diğer önemli karşılaşmaları yayınlamasıdır.Spor karşılaşmalarında emin adımlarla üstünden gelen CBC Sport, spor dünyasında yeni soluklar vermeye devam ediyor.

CBC Sport Yayın Akışı

Televizyon kanalları arasında spor kategorisinde yerini alan CNC Sport, en güncel spor haberlerini, canlı yayınlar ile sunulan spor müsabakalarını izleyiciye şifresiz ve HD kalitede sunmaktadır.Spor kanalları genellikle az sayıda spor dallarının müsabakalarını yayınlarken CBC Sport, hemen hemen her alanda yayınlamış olduğu spor dalları ile başarısına katkı sağlamaktadır. Ancak CBC Sport, tüm spor dallarının izleyiciler için çok önemli olduğunu, sadece basketbol veya futbol karşılaşmalarının dışında diğer spor dallarınada yeterli sayıda izleyici ile buluşmasını savunmaktadır. CBC Sport'un diğer spor TV kanallarına oranla daha çok izlenmesinin en önemli nedeni, büyük spor karşılaşmaları ücretsiz yayınlaması ve kısa süren reklamlar ile izleyiciyi sıkmayan yayın akışına sahip olmasından geçmektedir.

Spor Kategorisinde Yayınlar

CBC Sport ile spora dair her şeyi takip edebilirsiniz. Önemli spor yorumcularının kanalda yer bulduğu, renkli ve bilgili katılımcıları ile karşılaşmaların perde arkası ve sonrası hakkında gerçeklerden haberdar olabilirsiniz.Spor üzerine gerçekleşen mücadelelerin tüm pozisyonların incelendiği, genel olarak tartışıldığı ve kaliteli eleştirmenlerle tekrardan yorumlanması ile ufkunuzda geniş bir yelpaze oluşturmaktadır.Spor hakkında yeni fikirlere ve düşüncelere sahip olarak görüşlerinizi değiştirecek tüm ilkeleri bulacaksınız.CBC Sport'un en önemli yorumcuları ile özellikle futbol dünyasında yapılan yeni oyuncuların transferini hem dinleyin hem de izleyin.Bu programlar ile ilk aşama olarak yerel ve büyük takımların gelişimi ve transfer konuları ele alınmaktadır.Kanal da ikinci aşama olarak diğer ülkelerin liglerinde ki son dakika gelişmeleri ve transfer haberleri tanıtılmaktadır. 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar