TGRT Haber

TGRT Haber son dakika habelerini sunar

Bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır.kanala ulaşmak icin telefonla: ve ya e-posta ile ulaşa bilirsiniz!! Enver Ören tarafından Huzur Radyo A.Ş. bünyesinde 29 Ekim 2004 tarihinde kuruldu.TGRT, Amerika'nın en büyük medya şirketlerinden biri olan News Corporation tarafından 2006 yılında satın alınınca TGRT Haber, TGRT Belgesel, TGRT EU ve TGRT FM kanallarının İhlas Holding bünyesinde yayın faaliyetlerine devam etme kararı verildi.News Corporation tarafından 2006 yılında satın alınan TGRT kanalının ismi ise 2007 yılında FOX TV olarak değiştirildi ve şimdilerde Türkiye'nin en çok izlenen kanalları arasına girmeyi başardı. tgrt haber cok önemli haber kanallarından biridir en son haberleri yayınlamakla izleyici toplamışdır tgrt son dakika haberleri sunmakdadır.

Kanal Hakkında

Kanalın kurulmasından 2013 yılına kadar geçen sürede kanalın sahibi Enver Ören'ken, 2013 yılından günümüze hem kanalın hem de İhlas Haber Ajansının sahibi Enver Ören'in tek çocuğu Ahmed Mücahid Ören'dir. Kanalın genel yayın yönetmenliği Ercan Seki tarafından üstlenilmiştir. Kanalın kurulduğu ilk günden 2014 yılına kadar olan sloganı "Size Yeni Bir Haberimiz Var" iken 2014'ten günümüze "Daima Öncü Daima Önde" sloganı benimsenmiş ve bu slogan kanalla özdeşleşmiştir. Kanalın genel merkezi İstanbul Bahçelievler'de bulunmaktadır.

TGRT Haber yayın akışında yaşam, haber, ekonomi, siyaset, tartışma gibi çeşitli programlar bulunmaktadır. İzleyiciler günün belirli saatlerinde bu programları izleme imkânına sahiptirler. Kanalın kurulduğu dönemden bu yana yayın politikasında pek bir değişiklik olmamıştır. Bunun sebebi kanalın tematik yayın anlayışıdır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar