sestv az

Ses Tv AZ

11 ocak 2011 tarihinde kurulan bir televizyon kanalı olan Ses tv az Ses yayın ve medya grubunun bir üyesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İnternet üzerinden de yayınlarına ulaşılabilen bu tv kanalı aynı zamanda Azerbaycan’ın özel ve bağımsız olarak yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Alanında tanına ve uluslar arası arenada Azerbaycan ile özdeşleşmiş bir televizyon kanalıdır.

Belgeselden Dizilere En Eğlenceli İçerikler

Birçok dilde yayınları ile geniş bir coğrafyada yayınlarına devam eden haber ve gelişmeleri aktaran bu televizyon kanalı İngilizce, Türkçe gibi dillerde yayınlarını sürdürmektedir. Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Avrupa ofisleri üzerinden bu televizyon kanalı birçok ofise sahip olup kanal bu bölgelere yönelik kültürel ve sosyal yayınlarına ağırlık vermektedir. Kanalın yayınları arasında bilim kültür konuları başta olmak üzere sağlık, spor sinema ya da dizi gibi farklı konseptler ön plana çıkar. İlkeli bir yayın politikası ile ön plana çıkan bu televizyon kanalı günümüzde ihtiyaç duyulan önemli bir haber ve günlük yayın kanalı olarak ön plana çıkar.

Profesyonel Yayıncılık Anlayışı İle SES Tv Az Fark Yaratıyor

Sosyal medya ortamlarını da başarılı bir şekilde uygulayan bu televizyon kanalı uzman gazeteciler ve yayıncılardan oluşmuş profesyonel ekipleri ile hazırladığı projeleri ön plana çıkarır. Günümüzde yayınları sayesinde insanların Azerbaycan hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına imkan verir. Son zamanlarda izleyicilerin beklentilerini karşılayan bu televizyon kanalı sayesinde insanlar Türk kültürü ve yakın çevre gelişmelerinden haberdar olur. Ses Tv Az ilkeli yayıncılık anlayışı ile hizmet veren ve doğru tarafsız olarak sizlere yayınlar sunan bir Azerbaycan kanalıdır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar