tv8-5

TV8,5

Bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır.kanala ulaşmak icin tel: ve ya e posta ile ulaşa bilirsiniz.  7 Ekim 2016 tarihinde kurulan Acun Ilıcalı tarafından kurulan eğlence temalı televizyon kanalıdır.Shop90 kanalının kapanmasıyla birlikte frekansı Acun Ilıcalı tarafından satın alınmış ve TV8,5 kanalı hayata geçirilmiştir. TV8'in prime time yayınlarında genellikle haftalık yarışma programları yer aldığından bazı önemli yayınlar TV8,5'da izleyici ile buluşmaktadır. 

Yayın akışı tablomuzda  olduğu gibi eğlence programlarından izleye bilirsiniz. TV8,5'da haber programlarına yer verilmemektedir. izleyici kaygısı bulunmayan kanalın yayın akışı listesinde TV8'de yayınlanan Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, Yemekteyiz, Doya Doya Moda, Güle Güle Oturun programlarının tekrar ve yeni bölümleri yayınlanmaktadır. tv8.5 ailece ilene bilecek bir tv kanalıdır.

 Tv sekiz buçuk, yayın duyurusunu 7 gün 24 saat spor yayını yapacağını açıklayarak yapmıştır. Ücretsiz ve şifresiz spor yayını yapan televizyon kanallarının Türkiye’de aktif olmaması nedeniyle doğan ihtiyaçla kurulan kanalda, futbol, basketbol, voleybol, tenis gibi farklı spor dallarına yönelik içerikler yer alıyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu televizyon kanalının yayın programında ayrıca spor yorumlarına odaklanan programlar da yer alıyor. Spor müsabakalarının ardından, karşılaşmaya dair yorum, eleştiri ve değerlendirmelerin yapıldığı programlar, Tv 8,5 yayın akışında önemli bir yer kaplıyor. Bunun yanı sıra, Tv 8,5 NBA karşılaşmalarını ekrana getireceği bir yayın politikası sunuyor. Dünyanın en prestijli basketbol ligi olan NBA müsabakaları Türkiye’de düzenli olarak yayınlayacak ilk kanal olma özelliğine sahip olan Tv 8,5 kanalının yayın programında farklı spor dallarına yönelik planlamalar da bulunuyor. Olimpiyat karşılaşmaları, atletizm, tenis, badminton gibi Türkiye’de profesyonel anlamda yaygın olmayan spor dallarına dair içeriklerin de Tv 8,5 kanalında ekrana getirilmesiyle, kanalın özellikle sporla ilgilenenlere odaklanması hedefleniyor. Sporla ilgilenen gençler, spor müsabakaları izlemekten hoşlananlar ve futbol takımı taraftarlarının büyük ilgi gösterdiği Tv 8,5 yayın akışını ve programlarını çeşitlendirmeyi ve genişletmeyi hedefliyor.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar