Interaz

İNTER AZ

Bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır.iletişim icin telefon ve ya e-posta ile iletişim kura bilirsiniz.Rusya dışındaki ilk Azerice televizyon kanalı. Kanal, 2007 yılında Rusya Federal Vergi Servisi Bölgeler Arası Müfettişliği'ne kaydedildi ve EL-FS 77-22625 TV programlarının üretimi için Kitle İletişim ve Kültürel Mirasın Korunması Alanında Federal Mevzuat Denetimi Servisi'nden bir sertifika aldı.

Kanal Azerbaycan ve Rus dillerinde programlar yayınlıyor. Rusya'nın önde gelen TV kanalları ile yakın bağları var. Kanalın genel merkezi Moskova'dadır. Bakü'de resmi bir temsil var.

InterAz, 75 derecelik LMI-1 (ABS-1) uydusu üzerinden açık bir yayınla Rusya ve BDT dahil olmak üzere tüm Avrasya ve Kuzey Afrika'yı kapsamaktadır. Uydu antenlerine ek olarak, Rusya'da yaşayan izleyiciler kanalı Raduga operatörü ve yerel kablo ağları üzerinden izleyebilirler.

İNTER AZ

canlı yayın izlettirmek için çabalamaktayız. İNTER AZ kanalında Medyanın yapımını üslendiği yepyeni ve ilgi ile takip edilen programları, dizileri, haberleri, yeni filmleri ve özel ilgi gören seçilmiş yapımları izleyebilirsiniz. İNTER AZ izle yayınına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz... hcanlitv medya sizlere hizmet etmek için ve en kaliteli şekilde PC, Mobil ve Teblet ile internet üzerinden Canlı İNTER AZ izlemenize yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar