Baku tv

BAKU TV

Azerbaycan'da siyaset, ekonomi ve Dünya'da gerçekleşen tüm gelişmeleri bünyesinde bulundurduğu haber programları ile sağlayan Baku Tv, 2018 yılının şubat ayında kurulmuştur. Bakü Tv, izleyicilere ülke ve dünyadaki en güncel ve en ilginç olaylar hakkında haberleri sağlamaktadır.Kanal haber ağırlığı olarak Azerbaycan'da gelişen haberlerin dışında Türkiye'de güncel olarak yaşanan haberleride elinde bulundurmaktadır.Baku Tv sosyal medya hesaplarında yayınlar, operasyonel olarak gerçekleştirdiği bilgi programlarına, anlık canlı yayım gösterimli çeşitli gündüz haber programlarına ve Baku TV canlı yayın politikası uzerinden yayınlarını saglamaktadır. Baku Tv ülke genelinde ücretsiz olarak izlenebilmektedir. Kanal da yayınlanan yayınlar  tv yayınları ile uydu üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Baku Tv, Azerbaycan ülkesi tabanlı yayınları son derece popüler içerikli haberleri ve haber alanında başarılar icra etmekte olan televizyon kanalıdır. Azerice olarak gerçekleştirdiği haberler ile gündem de olan Baku Tv, başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede ilgi ile takip edilen televizyon kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle Kafkasya bölgesinde kendilerini sınırlamadan bütün dünyaya yayınlarını ulaştırmayı hedeflemesi kanalın büyümesinde en büyük etken olmuştur. Haber programlarının içeriği ile evrensel bir yayın politikasına sahip olan Baku Tv canlı yayın ekranlarında izlemekten keyif alacağınız haber alanında farklı birçok içerik bulundurmaktadır.

Baku Tv ayrıca spor dünyasında gerçekleşen çeşitli maç özetlerini yayınlama hakkına sahiptir. Saat başına 10 dakika kala gerçekleştirdiği spor haberleri de izleyiciler tarafından takip edilmektedır. Futbol müsabakalarından, basketbola, voleybol karşılaşmalarından tenise kadar pek çok spor dalından haberleri yayınlarından gerçekleştirmektedir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar