Russia 1

Rusya 1 TV

Sizleri Rusya 1 TV kanalını online izlemeye davet ediyoruz .. Kanal Rusya 1 tüm Rusya devlet TV kanalıdır. Kanal, Tüm Rusya Devlet Televizyonu ve Radyo Yayıncılığı Şirketinin (VGTRK) bir parçasıdır. TV kanalı genellikle sadece Rusya TV kanalı olarak anılır. 90'ların sonunda, kanala RTR - Russian Television and Radio adı verildi.

Rusya 1 (Rusya'nın eski adı bazen programların duyurularında geçmektedir), yayını Rusya Federasyonu'nun neredeyse tüm topraklarını kapsayan iki ulusal TV kanalından biridir. Kanalın yayınının tür yapısı; haber programları, TV dizileri ve dizileri, televizyon gazeteciliği, talk showlar, TV quizleri, komedi ve oyun formatları, uzun metrajlı filmler ve belgeseller, spor yayınları ile sosyal ve politik olaylar ve eğlence etkinliklerinden oluşmaktadır. Rusya 1 TV kanalının ayırt edici özelliği, ülkenin ana haber programı olarak güvenle adlandırılabilecek Vesti programıdır.

Bugün kanal, Tüm Rusya Devlet Televizyonu ve Radyo Yayıncılığı Şirketinin amiral gemisi kanalıdır. Kanal, yerel haber blokları Vesti Yerel Saati ve kendi prodüksiyon programlarını yayınlayan Rusya Devlet Televizyon ve Radyo Yayıncılığı Şirketinin tüm bölgesel şubeleri için tek hava pencerelerine sahiptir. Bazı bölgelerde (Tataristan cumhuriyetleri, Başkurdistan, Udmurtya cumhuriyetleri, Kuzey Kafkasya cumhuriyetleri ve Rusya Federasyonu'nun itibari uluslara sahip diğer bazı kurucu birimleri) programları ulusal dilde yayınlamak için ek hava pencereleri tahsis edilmiştir. Belgesel ve uzun metrajlı film gösterimi, televizyon eğlence programları prodüksiyonu, haber yayıncılığı alanlarında lider konumlarda yer alan dinamik olarak gelişen bir TV şirketidir.Çevrimiçi programların zamanını kanalın TV programında bulacaksınız.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?