Fenerbahce TV

Fenerbahçe TV

Fenerbahçe'nin başında futbol ve basketbol branşları olmak üzere tüm branşlarındaki aktiviteler, müsabakaları, çalışmaları, sporcu ve antrenörlerin FB TV'de gerçekleştirilmiştir. Spor haberleriyle ve olaylara yaklaşımıyla Fenerbahçeliler dışında da tüm sporseverlere hitap eden, çeşitli programlarıyla da onu kesimin ve yaştan insanın kendini bulabileceği yayınlarıselerülerlermile Yayın hayatına Doğan Holding bünyesinde çalışıyor, ancak sonra kendi yayınını yapmaya başladı.


Fenerbahçe televizyon

kanalı yayın akışına başladığı günden beri izlediği politikayı değiştirmeyerek dürüst yayıncılık hayatına devam etmektedir. Fenerbahçe spor kulübünün resmi yayıncı kuruluşu olmasına karşın onurlu ve dik duran bir yayıncılık anlayışı ile objektif şekilde yaptıkları spor programları, eleştiriler ve röportajlar ile bildikleri çizgide yollarına devam ettikleri her gün izleyicilere tekrar göstermektedirler. Spor kanalları arasında taraflı olduğu ve bir spor kulübüne ait özel bir mülkiyet olduğu halde bütün spor dallarında ki cesur yayınları ile takdir toplamayı başarmıştır.


Genel İçerik


İlk amacı ait olduğu kulübün basın konusunda ki bütün ihtiyaçlarını karşılamak olan kanal daha sonraları izleyici sayısı arttıkça programlara, reklamlara, özel röportajlara ve basın toplantılarına kadar hemen her alanda kulübüne ait bütün bilgileri halka sunmayı başarmış bir kanaldır. Taraftarın bilgilendirilmesinde önemli rol oynayan ve kulüp ile ilgili bütün haberlerin neredeyse ilk kaynağı konumuna gelen kanal zaman ile de izleyicilerinin ihtiyaçlarına karşılık gelişmesini sürdürmeyi başarmıştır. Bu süreçte de gelişen teknoloji ile HD yayına yani yüksek çözünürlükle yayına geçerek kullanıcılarına daha iyi bir seyir keyfi sunmayı başarmıştır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar