PowerTürk Tv

POWERTÜRK TV

bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır iletişim kuabilirsiniz.POWER-TÜRK TV izle için bizi tercih etmenizden memnuniyet duyduk, kaliteli bir hizmet ile POWER-TÜRK TV canlı yayın izlettirmek için çabalamaktayız. POWER-TÜRK TV kanalında Medyanın yapımını üslendiği yepyeni ve ilgi ile takip edilen programları, dizileri, haberleri, yeni filmleri ve özel ilgi gören seçilmiş yapımları izleyebilirsiniz. POWER-TÜRK TV izle yayınına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. Kaliteli bir televizyon izlemek keyfine sizleri ulaştırmak için tabikide sizlerin desteğine ihtiyacımız vardır. POWER-TÜRK TV yayınını izlemekte herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizlere iletişim bölümünden bilgi verebilir ve yayınları sizlere ulaştırmakta sorunlarının çözümü konusunda destekte bulunabilirsiniz. POWER-TÜRK TV Televizyonunu internetden izlemek son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile oldukça ilgi görmeye başlamıştır. Kanalın ve aynı zamanda şirketin sahibi Cem Hakko olmaktadır. Kanal geniş bir yayın ağına sahip olmaktadır. Kanal Türkiye'nin yanı sıra Almanya, Belçika, Avustralya, Avusturya, Fransa, Hollanda ve İsviçre'den de yayın faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanal 2006 yılından bu yana Avrupa'ya açılarak bu sayede birden çok ülkeye ulaşma imkanına erişmiş bulunmaktadır. Bu ülkelerde önemli merkezlerden yapılan yayınlar ile adeta yurt dışında Türkçe popun sesi olarak ön plana çıkmaktadır. Kanal slogan olarak "Önce Müzik " sloganını kullanmaktadır. Kanalın genel merkezi ve ayın stüdyosu İstanbul' da yer almaktadır. 

Kanal Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Kanalın yayın akış listesinde pop ve rock türünde şarkılar ve video klipler ağırlıklı olarak yayınlanmaktadır. Güncel parçaların çalınmasının yanı sıra, geçmişte ön planda ve unutulmaya yüz tutan şarkılarda kanal bünyesinde yayınlanmaktadır. Kanal müzik sektöründeki güncel gelişmeleri de ekrana getirmektedir. 
           
Kanal diğer müzik kanallarına nispet ile yaptığı programlar ve yayınladığı şarkılar ile her zaman ve önderliğini ortaya koymuş bulunmaktadır. Kanalın hitap ettiği kesim gençler, öğrenciler ve ara sıra da yetişkin kesim olmaktadır. Kanalda şarkı ve video kliplerin yayınlanmasının yanı sıra vizyona girmiş ya da girecek olan filmlerin de tanıtımı yapılmaktadır. Kanal içerisinde yapılan canlı yayın programlarında gelen konuk misafirler ile programlar izleyenler açısından daha güzel bir hal almaktadır.  poverturk klipleri secme ve en kaliteli kilipler yayınlamakdadır. power turk yayın akışı

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?