Toprak Tv

Toprak Tv, 2014 yılında İstanbul’da kurulmuş olan bir televizyon kanalıdır.
Yönetim Kurulu Başkanlığını Ziraat Mühendisi Levent Özdemir'in yaptığı Toprak Radyo Televizyonu A.Ş bünyesinde yayın yapan Toprak Tv, “Toprakta Hayat Var” sloganını kullanmaktadır. Toprak Tv, gıda, tarım, hayvancılık ve ormancılık gibi toprağa bağlı sektörleri merkezine alan eğitici, bilgilendirici nitelikte yayınlar yapmaktadır.

Toprak Tv

 kırsal kesimin üreticilik ile ilgili dertlerine, sorunlarına önem veren programları içeren özel yayınlar da yapmaktadır.
Güvenilir, temiz iyi gıda kaynakları, tarımsal üretim sektöründeki teknik ve teknolojik gelişmeler, güncel ve verimli üretim yöntemleri, tarım ve hayvancılık hakkında yasal düzenlemeler, hayvan besiciliği, hayvansal üretim, hayvan bakımı ve hastalıkları konusundaki geçerli bilgileri temele alan programlarıyla, alanında uzman kişilerin yorumlarıyla tarım ve hayvancılığa katkı sunmaktadır.

Toprak Tv

yayınını bu siteden şifresiz Canlı olarak hiç bir kesinti ve donma olmadan ücretsiz seyredebilir Frekans bilgilerine erişebilirsiniz.
Hayvancılık Okulu programında süs tavuğu yetiştiriciliği, kıl keçisi, inek yetiştirilmesi ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Robot teknolojisinin hayvancılık sektörüne etkisine değinilmektedir. Tarım ve hayvancılık sektöründe satışçıların eğitimi, satış sonrasındaki destekler konusuna değinilmektedir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliği, ırk çeşitleri, ırklardan sağlanan verim, hayvanların doğumu, aşıları, hastalıkları, sağlıklı beslenmesi ve yaşaması için koşulların oluşturulması gibi konularda, detaylı anlatımların olduğu programlara yer verilmiştir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar