Perviy tv

İLK KANAL ONLINE İZLEYİN

Kanal Bir, en eski televizyon kanalı ve Rus televizyon yayıncılığının lideridir. Kanal, Rusya ve dünyadan en son haberleri içeren çok çeşitli yayınların yanı sıra birçok eğlence şovu ve film sayesinde en geniş kitleye sahip.
Günaydın ve Sağlıklı Yaşam gibi Kanal Sabah Canlı Yayınlar! kahveden daha kötü uyanmana yardımcı ol. İlk kanalın akşam yayınında “Zaman söyleyecek”, “Erkek / Kadın” ve “Bırakın konuşsun” tartışma programlarını izleyin. Akşam bilgilendirme ve analitik programı “Time” dan sonra, Channel One'da kendi prodüksiyon dizinizin keyfini çıkarın. Ardından canlı eğlence şovu “Evening Urgant” da Rus ve dünya şov dünyasının yıldızlarıyla rahatlayın.
Hafta sonları, Kanal Bir program programı, spor etkinlikleri, eğitim programları ve “Milyoner Olmak İsteyen”, “KVN”, “Ne?” Gibi canlı yayınlarla izleyicileri memnun edecek. Nerede? Ne zaman? ”, Ve müzik programları“ Ses ”ve“ Şu anda şarkı söyleyeceğim! ”.
Yeni Yıl Arifesinde Kanal Bir, izleyicileri Sherlock, Fargo gibi popüler TV şovlarının yayınlarıyla memnun eden ilk televizyon kanallarından biridir.
En sevdiğiniz şovları kaçırmamak için Kanal Bir posterini izleyin. Web sitemizde, “TV programı” bölümünde, şu anda kanalda ne olduğunu öğreneceksiniz ve ayrıca bugün, yarın ve bir hafta boyunca bir TV yayın programı bulacaksınız.
İlk Kanal'ın orijinal programlarını TV'de izlemek için zamanınız yoksa, web sitemizde veya uygulamada çevrimiçi yayını izlemek için zamanınız yoksa endişelenmeyin.
Lime HD TV uygulamasını Google Play'de veya AppStore'da indirin ve en sevdiğiniz programları istediğiniz zaman, istediğiniz cihazdan izleyin. Uygulamamızın birçok avantajı vardır:

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Eurovision-2021 için oylama başladı Eurovision-2021 için oylama ba...
Survıvor 2021 Neler Olacak? Survıvor 2021 Neler Olacak?
Kuruluş Osman'da sürpriz isim Azerbaycanli boksör Zabit Samedov Kuruluş Osman'da sürpriz isim ...

Son Yorumlar