ATV AZ

 Azad Azerbaycan TV

iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır.13 Mayıs 1998 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından "Özgür Azerbaycan Televizyon ve Radyo Yayın Şirketi" tescil ettirilmiş ve 25 Aralık 2000 tarihinde yayına başlamıştır. Başlangıçta, yayın süresi esas olarak kliplerden, uzun metrajlı filmlerden ve çizgi filmlerden oluşuyordu. [1] Ancak 2002 yılında "Son Khabar" haber programı ile bilgi programları yayınlamaya başladı. ATV'nin muhabiri ve kameramanı da 2003 cumhurbaşkanlığı seçimleri akşamında ağır yaralandı. Bunun nedeni, kuruluşundan bu yana kanalın önyargılı konumudur. 31 Aralık 2007 tarihine kadar Azerbaycan programlarına ek olarak Rusça (Russkie Zvyozdy) de yayın yapmaktadır. Daha sonra, NTRC tarafından kabul edilen yasaya göre, 2008 yılında tamamen Azerbaycan dilinde yayınlandı. Ekim 2009'da ATV International kardeş kanalı yayına başladı. 2011 yılında, TV kanalı büyük değişiklikler geçirdi. TV kanalının yönetimi değişti. Kanalın 10 yıldan fazla süredir devam eden logosu da 10 Mayıs 2011'de değiştirildi. Eylül 2012'de tamamen güncellendi. Programların içeriği ve kalitesi arttı. Televizyonun günlük yayını 24 saate uzatıldı. Özel yapım programları (programlar ve yerel diziler), televizyonun toplam yayın süresinin yüzde 93'ünü, yabancı filmler için yüzde 4'ünü ve reklam malzemeleri için yüzde 3'ünü oluşturdu. TV kanalının görüntü formatı 15 Eylül 2015'te 4: 3 ila 16: 9 formatında yayınlandı. Kanalın ANS TV ile skandal bir ilişkisi var. Her şey Matanat Aliverdiyeva'nın "Bu trajediyi bir trajedi yapmamalıyız, rüzgar gibiydi, bir filmdi, izledik, gitti" ifadesi 2015'te Binagadi bölgesinde bir konut binasında çıkan yangıyla bağlantılı olarak başladı. [2] Bu skandalda ANS TV, Khabarchi'deki ATV'yi sert bir şekilde eleştirdi. Başka bir skandal, ATV'nin o yılın Eylül ayında Gürcistan'daki bir kilisede çekilmesini içeriyordu. [3] Aynı komploda ANS TV, ATV'yi insanların dini duygularıyla oynamakla suçluyor. Buna karşılık ATV, ANS TV'yi de eleştirdi. [4] İki kanal arasındaki skandal devam ediyor.

Azerbaycan Atv Azad TV'yi kesintisiz izleyin
Sitemizden Azerbaycan Atv Azad TV kanalını hiçbir ücret ödemeden ve üye olmanıza gerek kalmadan izleyebilirsiniz. Sitemizi cep telefonlarınızdan veya diğer bilgisayar tarzı cihazlardan ziyaret ederek yayın izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sitemizden en güzel yayınları ve içerikleri izleyerek farklı TV kanallarını izlemenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Güzel, keyifli, kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek için sitemizden yayınları izleyebilirsiniz.

Atv Ücretsiz TV Projeleri;
Bizimle, Bul, ATV Sabahı Kazan, 10 Yaş Genç, ATV Göster
5 Hadi Zaur ve GÜNAYdın, ATV 10'lu dükkan, Bahçemiz
ATV Sahne Arkası, Akşam Oyunu, Element V, Darphane, İlginç sohbetler
Geriye Bakmak, Sen Bir Doktor, Altı Beş, Sunay'ı Dene, Gün Gün, Yıldız Yayını, XL
Çok Yürüyebilir, Her Zaman İş Var, Şık Kahraman, Bahçe Mevsimi, Azerbaycan Malı
Ekonomik bölge, Azerbaycan'ın Sesi "Bala", Sıcak parçalar, Lezzetli Macera, Erkekler kulübü
Masam ben moda, Kanunla biz, Ilgar ile 1 gün, İleriye doğru yürüyüş, Hayat, Yeni evim, Anne & Çocuk
Ayağa kalk Bakü, Oralar, Üçümüz, İdeal saat, Bakü saati, İyi şanslar, Unutma, Haber Göster
Hayat güzel, Otomatik Grafik, Zevkinize göre, Biraz ayağa kalk, Buharlama, Gösteri
Atıcılar, Spor jimnastikle başlar, Yaramaz bebek, Kadına göre Kim Kimdir?
Fikirler Kazandı, Bir Akşam, Şaka-Şaka, Mutfak Çalışması, Hayallerinizin Evi, Turuncu, En İyiler, Şanslı, Plaj Voleybolu, Filmler

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?