RU TV

RU TV

RUTV dunya genelinde ünlü muzik kanallarından biridir.sadece Rusça'da yapılan müziği ana yayın konsepti olarak göstermeyi seçen eşsiz bir TV kanalıdır. Kanal yayınları, orijinal Rus geleneklerine göre yetiştirilen insanlar için, şarkı olmadan hayal edilmesi imkansız olan ruh için müziktir.

Yerleşim yeri rassiya iletişim bilgileri kısa zamanda eklenecekdir.Eterik net RU TV, şimdiki ve geçmişin en iyi Rus müziğine verilir. Burada SSCB ve daha sonraki dönemlerin en yeni hitleri ve en popüler ve favori sanatçıları yoğunlaşıyor. TV kanalının yayında, SMS mesajları aracılığıyla iletişim kurma ve kanalın geçerli çalma listesini bağımsız olarak oluşturma olasılığı vardır. ru tv canlı izle.

RUTV canli tv izle

TV kanalı RU.TV, Rus Radyosu'nun bir televizyon versiyonudur. Kanalın yayını yalnızca vatansever bir izleyici kitlesi olan Rus sanatçıların şarkılarından oluşuyor.RU TV kanalının Lisa Zharkikh ile canlı yayınında yer alan haberler, tüm yıldız sırlarını ve “Energetik” ve “İsabetten sonra hit” müzik programlarını anlatacak canlandırıcı kahve daha kötü uyanmak yardım! Gün boyunca, SMS kullanarak sadece tüm izleyicilere iyi bir gün dilemekle kalmayıp aynı zamanda istenen şarkıyı sipariş edebileceğiniz “Sipariş Tablosu” ve “Sohbet Süresi” yayınlarının oluşumuna aktif olarak katılın. Akşamları RU TV kanalının çevrimiçi yayınında, evde karaoke söyleyin ve yatak programındaki parti ile yatmadan önce aydınlatın.Ru TV kanalının programı, güzellik uti güzellik şovunun ve yeni müzik listelerinin yayınlanmasıyla izleyiciyi memnun edecektir. Alışveriş merkezi RU.TV'nin çevrimiçi görüntülenmesi, Rus şov dünyası alanında gerçek bir uzman olmanın yanı sıra, tüm gün boyunca canlılık ve iyi bir ruh hali sunacaktır! En sevdiğiniz müzik videolarını ve programlarını kaçırmamak için RU.TV kanalının reklam panosunu izleyin. “TV programı” bölümündeki web sitemizde bugün, yarın ve bir hafta boyunca canlı bir TV programı bulacaksınız. Orada RU.TV kanalında neler olup bittiğini öğrenebilirsiniz.RU.TV tarafından hangi şarkının canlı olarak çalındığını, web sitemizde veya uygulamada çevrimiçi olarak hangi şarkının çalındığını izlemek için endişelenmeyin.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar