tvnet

TV NET.

Bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır. yayın hayatına 2005 yılında ATR adıyla başladı. Uzun süre test yayını yapan kanal 1 Ocak 2007 tarihinde adını TVNET olarak değiştirdi. Türkiye'de sayılı ulusal yayın hakkı olan kanallardan biri olan TVNET 2008 yılında değiştirilen logosuyla birlikte bir çok yeniliğe de imza attı. 2014 yılında Türksat 4A uydusu üzerinden şifresiz ve hd yayına geçiş yapan TVNET, D-Smart, Kablo TV, Digiturk ve Tivibu gibi yayın platformlarında da yer almaktadır. "Televizyon net"anlamına TVNET'in sahibi Albayrak Holding'tir. Genel merkezi Istanbul'da bulunan TVNET'in kardeş kanalı Tempo Türk TV'dir. TVNET'de yayınlanan programları. yayın akışından gore bilirsiniz

13.00' da Gün Ortası programı ile gündemin son dakika gelişmelerini, siyaset ve ekonomi haberlerini, günün tüm merak edilen haberlerini ekranlara taşımaktadır. 13.20' de Kahve Arası programı ile konusunda uzman kişiler ile bilgi vericici konular hakkında söyleşi ve gündemin önemli siyasi konular, ekonomi piyasası hakkında uzman kişilerin yorumları ile gerçekleştirilen yayındır. 15.20' de Tercih Rehberi ile orta kuşak programları arasında yer almaktadır. Tercih Rehberi, lise ve üniversite tercihleri hakkında öğrenci ve velilere bilgi vermektedir. Programa katılan, tercih ve yerleştirme konusunda uzman kişiler, nasıl doğru tercih yapmaları gerektiği konusunda bilgi verir. Programa katılan üniversite öğretim görevlileri ise, üniversite ve üniversitede bulunana programlar hakkında seyircilere bilgi vermektedir. Ösym tarafından yapılan sınavlarda programda tartışılmaktadır.

16.00' da Gündüz programı ile gün içerisinde yaşanan önemli siyasi olaylara yer verilmektedir. Siyasilerin konuşmaları canlı olarak yayın üzerinden aktarılmaktadır. 16.40' da Spor haberleri ile spor gündem maddeleri anlatılmakta, yapılacak maçların saat ve tarihleri, maç yorumları, futbolcu transferleri izleyicilere aktarılmaktadır. 19.00' da Haber programı ile günün haberleri, siyasette yaşanan olaylar, ekonomi piyasası, yurt genelinden önemli gelişmeler, spiker sunum ve yorumuyla canlı olarak seyircilere aktarılmaktadır. 21.00' da Gündem Özel programı ile günün önemli gelişmeleri, konusunda uzman kişiler ile tartışılarak izleyiciye bilgi veren bir tartışma programıdır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar