ATV

Atv Hakkında

atv yayınları herzaman on planda olmuşdur secilen dizilerile filimlerile en cok izleyici toplayan tv kanallarından biridir.atv dini onemsemeisilede on planda yuksek kitleye hitab eden atv haber de cokizlenilen sırasındadır.deyerli dizilerinden biri olan kuruluş osman boyük kitle terefinden izlenmekdedir. atv yayım akşı tablomuzda yer almakdadır izleyebilir ve programlarından haberdar olabilirsiniz.ATV sayfasına hoş geldiniz. Ulusal anlamda yayın yapan kanallar arasında  göz gezdirdiğimiz kanalların en başında gelir. her sezon birbirinden  birbirinden heycanlı projeleriyle her zaman kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır.Atv kanalını sitemizden dilediyiniz zaman izleye bilirsiniz.

Atv

izleyerek ulaşabileceğiniz programların içerikleri; dizi, film, yarışma programları, spor, haber ve magazin gibi geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. İnternet üzerinden de dünyanın dört tarafından yayın olanağı sunulan Atv mobil izleme seçeneği ile birlikte, özellikle Canlı yayın olanaklarını mobil izleyicilerine sunması ile bilinmektedir., Sadece web sayfalarında ve televizyon üzerinden değil, Digitürk, D-Smart, DFH Network, Türksat 4A, Filbox, Tivibu, Kablo Tv, Turkcell TV+ ve mobil uygulamaları sayesinde de, her alanda yerini alması ile ulaşabilirliğini arttırmıştır. Atv web sitesinde akıllı telefonlara uygun kaliteli uygulaması sayesinde, tüm akıllı telefonlarda kolaylıkla izlenebilmektedir.Kanal sahibi olarak Orhan Cemal Kalyoncu'nun üstlendiği ATV,  şirket olarak ise Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. 27 yıllık büyük bir yayın hayatında birçok kurum ve kuruluştan aldığı ödüllerle kaliteli ve kesintisiz yayınına devam etmektedir.

Atv Canlı yayınında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, Esra Erol'da, Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru, Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet, atv Ana Haber, atv Gün Ortası, Hafta Sonu atv Ana Haber, atv'de Hafta Sonu, Kahvaltı Haberleri gibi çeşitli programlarıyla da etkileyici, dini ve bilgilendirici yayınları ve programları izleyicileri beklemektedir. Türkiye'nin 81 iline yayınlarını sunan ve kalite anlayışını sonuna kadar sürdüren kesintisiz atv aynı zamanda internet sitesinde de çeşitli içerikleri izleyicilerine kaliteli hizmet sunmasıyla da, hizmette hız tanımadan sürdürmektedir. İnternet sayfası üzerinden donmayan canlı yayınına erişebileceğiniz gibi, yayın akışı ve gelecek programlar hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca hafta içi ve hafta sonu olmak üzere kendisine ait haber programları ile, gündem ve dünyadan haberler sunulmaktadır. Türkiye de ve dünyada gerçekleyen tüm konulara erişebilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tv Yayın Akışı

Detaylı Gör

Kardeşlerim
00:25 - 03:00

Sophie'nin Rüyası
01:20 - 03:20

Destan
03:00 - 05:20

Destan
03:20 - 05:40

Kalp Yarası
05:20 - 08:00

Kalp Yarası
05:40 - 08:00

Kahvaltı Haberleri
08:00 - 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert
10:00 - 13:00

Gün Ortası
13:00 - 14:00

Mutfak Bahane
14:00 - 16:00

Esra Erol'da
16:00 - 19:00

ATV Ana Haber
19:00 - 20:00

Kuruluş Osman
20:00 - 23:00

Kuruluş Osman
20:00 - 00:20

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar