Zvezda Tv

ZVEZDA TV

Zvezda, 2005 yılında yayına başlayan ülke çapında bir Rus televizyon kanalıdır. Yayınlandığı ilk aylardan itibaren, kanal birçok rakip arasında kendi nişini işgal etmeyi başardı ve Rus izleyicisine tamamen yeni ve kaliteli bir ürün sundu. Televizyon yayın saatlerinin çoğu, modern Rus ordusunun güncel sorunları, ülkenin ve gezegenin kültürel ve politik yaşamı hakkında tarihsel olay örgülerine ve eskizlere ayrılmış analitik ve haber programlarına ayrılmıştır.

Zvezda kanalının yayın ağı aynı zamanda önemli tarihi savaşlar, tüm zamanların büyük dünya komutanları hakkında, hafif silahlar, askeri giysiler ve havacılık teknolojisi tarihi hakkında eğitim döngüleri ve filmler içerir. TV izleyicilerine yabancı, Sovyet ve çağdaş Rus sinemasının "altın fonundan" diziler ve filmler sunulur.

TV kanalının karakteristik bir özelliği, yüksek kaliteli bilgi yayıncılığı ile tamamlanan uzun metrajlı film gösterimi ve belgesel film yapımının bir kombinasyonudur. Rus medya alanındaki bilgi programlarının oldukça sert rekabetine rağmen, Zvezda kanalının haberleri izleyiciler arasında bariz bir başarı elde etti. Böylece, üç yıl içinde “Günün Haberleri” programının göstergeleri beş kat arttı.

Kanalın muhabirleri, sıcak noktalar dahil pek çok ülkede çalışıyor. TV kanalının izleyicisinin çekirdeğini 25-60 yaş arası, düşünen, bilgiye meyilli, refaha, uyuma ve rahatlığa değer veren erkekler oluşturuyor.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar