tele1-tv

Tele1 TV

Bir birinden objektif isimlerle, haber içerikli yayın yapan bunun yanı sıra çeşitli kategoride programları da bünyesinde bulunduran Tele1 TV Canlı Yayın izle sayfasına hoş geldiniz.

Kanal ilk açıldığında Kültür Türk adıyla yayın hayatına başlamış fakat kısa süre içerisinde Tele1 TV olarak değiştirilmiş ve bu kanal adıyla yayın hayatına devam etmektedir.

Tele1 hakkinda

ABC Radyo,Televizyon ve Dijital Yayıncılık A.Ş. çatısı altında bulunan kanalın genel yayın yönetmeni Merdan Yanardağ'dır.

Mobil tv den izlemek isteyen ziyaretçilerimiz android veya iphone cep telefonlarından kesintisiz olarak HD görüntü kalitesiyle youtube ye gerek duymadan hcanli TV platformundan canlı yayını takip edebilirler.

"Gerçekleri İzleyin" sloganıyla yayın yapan kanal her zaman vurgusunu tarafsız yayıncılıktan yana kullanıyor olması dikkat çekiyor. Kitap tavsiyeleri ve kitap reklamlarına ilgi oldukça fazladır. İç gündem ve dış gündem de ülkemizi ilgilendiren konuların ele alındığı, tartışma programlarıyla izleyiciye farklı görüşlere sahip insanların bir ekranda fikirlerini ortaya sunuluyor. Yayın akışı bugün bölümüne baktığımızda aşağıdaki programları görüyoruz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar