Muz TV

Müz TV

Kanalı internet televizyon canlı yayını. Azerbaycan sanatında yeni fırsatlar açan kültür kanalıdır, 11 Mayıs 2012 tarihinde faaliyete başladı. Televizyon yayınının en başından itibaren, seyirci dünya müzikal hazinesinin incilerini sunuyor. Kendine özgü projelerin, özel kliplerin, filmlerin, ayrı ayrı programların canlı internet yayınları ve canlı röportajlar kanalın esas önceliğidir Muz TV müzik üretenlerin, aktörlerin, sanatçıların ünlü simalarının göründüğü televizyon ilk yayına başladığı günden, müzikle ilgili bilgi bürosu özel haberler, programlar hazırlar ve yayınlar. Azeri müziğinin, milli müziğin klasik geleneğinin ve modern gelişiminin destekçisi olan tek televizyon kaynağı.

Muz Tv

ilk olarak 1996 senesinde Sergey Lisovskiy tarafından kurulmuş olan bir televizyon kanalı olmaktadır. Muz Tv, online olan yayın hayatına ise ilk kez 2012 senesinde girmiştir. Bir internet televizyonu kanalı olarak dikkat çeken Muz Tv Azerbaycan halkı tarafından fazlası ile sevilerek izlenen bir kanal olması ile de birçok kişi tarafından bilinmektedir.

Muz Tv aslında bir müzik kanalıdır diyebiliriz. Yayın akışında genel olarak müzik programları bulundurmakta olan Muz Tv, konserler ile alakalı yayınlar da yapmaktadır. Günümüze baktığımız zaman ise gerçekten ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmış olan Muz Tv, en iyi müzik yayını yapan Azerbaycan televizyonu olarak biliniyor. Başka dillerdeki müzikleri de aktaran programları bulunan kanal gerçekten de büyük bir kitle tarafından hayranlık ile takip edilmeye devam ediyor diyebiliriz. Ulusal müzik anlayışını takip etmesi de gözlerden asla kaçmayan bir diğer ayrıntı olarak hafızalara kazınmış durumda. Müziğe karşı yoğun bir ilginiz varsa bu kanal size kesinlikle hitap edecek anlamına geliyor.muz tv az

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar