TEVE 2

Fatmagül'& 16:00 - 19:45

TEVE2 diziler ve filmler

Bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır.fox tv kanali ile iletişim kurmak isteyen. iletişim tablomuzda yazan e-posta ve ya telefonla ulaşa bilir.Teve2 yayın akışı güncel dizilerin aksine geçmiş yıllarda yayınlanmış, büyük kitlelere ulaşmış özellikle Kanal D ekranlarında yayınlanmış dizilerden oluşmaktadır. Bunun dışında popüler yabancı ve yerli diziler, eğlence, kadın, çocuk programları da yayınlanan kanal, bazı programlarda alt yazı desteği de sunmaktadır. Teve2 kanalının Turksat 4A, D-Smart, Digiturk, KabloTV, Tivibu, Filbox platformlarında izlenebilirliği devam etmektedir.Kanalın aslında gerçek adı Tv2, 18 Ağustos 2012 tarihinde kuruldu. tarihler 2016'yı gösterdiğinde kanalın adında revizyona gidildi ve şimdiki adı olan Teve2 ismini aldı. 2018 tarihlerine kadar Doğan Medya grubuna ait olarak yayınlarını sürdüren kanalın Doğan Medya Grubunun, Demirören Medya Grubuna satılmasıyla birlikte Teve2 kanalı da el değiştirdi.Sadece Kanal D ekranlarında efsaneleşmiş ve hâla izleyici kitlesi bulunan fakat yayından kaldırılan dizilerin yer aldığı bir kanal değildir elbette Teve2 kanalı. Bünyesinde bulundurduğu en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi Kelime Oyunu'dur. teve 2 canlı izle yayın akışı.

TEVE2, kardeş kanalı olan Kanal D’nin geçmişte yayınladığı dizilerin yeniden gösterimlerinin ağırlıkta olduğu bir yayın akışı benimsemiş olsa da özgün programlara da yer veriyor. Erken saatlerde bir taksi durağında çalışanların etrafında şekillenene olayların konu edildiği Akasya Durağı dizisini yayınlayan kanal, ilerleyen saatlerde de diziler yayınlıyor. Hanımın Çiftliği, Medcezir, Yaprak Dökümü, Siyah Beyaz Aşk, Binbir Gece gibi dizilere yer veren kanalın en çok takip edilen işlerinden bir diğeri de gerçek adli olayların bir drama çerçevesinde analizlerinin yapıldığı fenomen program Kanıt. Adli Tıp Uzmanı Sevil Atasoy’un anlatımıyla ele alınan cinayet dosyaları, bir dizi formatında çözüme kavuşturuluyor.  

Akşam Kuşağının Sahibi Kelime Oyunu 
Televizyon kanallarının en çok izlendiği prime time kuşağı ise kanalda uzun zamandır tek bir programa emanet. Ali İhsan Varol’un editörlüğü ve sunumuyla uzun yıllardır varlığını sürdüren yarışma programı Kelime Oyunu, Türk Dil Kurumu tarafından da “Türkçenin doğru kullanımı ve Türkçeye yaptığı katkılar” nedeniyle ödüllendirildi. Sabah kuşağında ise Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sundukları 2. Sayfa programında güncel magazin olayları masaya yatırılıyor. 

Hafta Sonları Gezi Programları 

Hafta sonları ise TEVE2’de daha renkli ve aktüel programlara yer veriliyor. Burak Akgül’ün hazırlayıp sunduğu Çok Gezenti Bizim Ora ve Mert Savaş’ın kamera önünde olduğu Rehber programları ile Türkiye’nin birçok şehri ayrıntılı olarak ekrana getiriliyor. Çok Gezenti programında ise yine Burak Akgül, dünyayı geziyor ve izlenimlerini ekrana getiriyor.  

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?