Dream Turk tv

Dream Türk TV

Bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır.kanala ulaşmak icin telefonla: ve ya e-posta ile ulaşa bilirsiniz!! Müzik kanalları listemiz ile müzik kanallarına kesintisiz, donmadan HD kalitede ulaşabilirsiniz.kanalında dinleyenlerini hiç sıkmayacak şekilde hazırlanan listeler gün boyunca program sunucuları tarafından sunularak dinleyiciye arz ediliyor. Bunun yanında kanalın günlük ve haftalık müzik listeleri de bulunmakta. Top20 - Top10 gibi müzik listelerinde bulunan şarkıların sıralamalarını izleyici kitlesi oylamalarla belirliyor. Sizde eğer sevdiğiniz şarkının bu listede üst sıralarda çıkmasını istiyorsanız sevdiğiniz şarkıcının şarkısına oy atarak destek olabilirsiniz.Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Almanya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti üzerinden de kanalı uydu üzerinden izleme imkanı bulunmaktadır. Kanalın genel yayın stüdyosu ve genel merkezi İstanbul'un Bağcılar semtinde yer almaktadır. Kanal 15 Şubat 2010 yılından beri aynı logoyu kullanmaktadır. Logo olarak sarı topun üzerinde bulunan siyah olarak yazılı bir şekilde dream yazısı kullanılmaktadır. tv yayın akışını yayın tablomuzdan izleye bilirsiniz.

Kanalın Yayın Prensibi

Kanalda genel olarak programlar gençlere yönelik ve müzik ağırlıklı olarak ekrana gelmektedir. Yerli ve yabancı dalda genellik ile pop ve rock tarzında müzik yayını yapılmaktadır. Çok nadir de olarak Türkçe rap yayınları da yapılmaktadır. Kanalda genel yayın yönetmenliği vazifesi Şafak Ongan tarafından yerine getirilmektedir. Şafak Ongan aynı zamanda kanalın kurucusu olmaktadır. Kanalda müzik direktörlüğü görevi Ezgi Cantekin tarafından sürdürülmektedir.

Kanal aynı zamanda birden çok festivalin düzenleyicisi olarak programlar yerine getirmektedir. Kanalın en çok izlenen programları arasında Müzik Hattı, Evdeki Ses, Punkart, Coke'n Music yer almaktadır. Kanal yayın formatında müzikler video klip şeklinde seyirci huzuruna sunulmaktadır. Bunun ile birlikte sinemaya yeni girecek ya da girmiş olan filmlerin de tanıtımı yapılmaktadır. 

Kanalı uydu üzerinden izlemek için birden çok fırsat bulunmaktadır. Kanalı TURKSAT 4A üzerinden 12034 V 27500 5/6 frekansları girilmek sureti ile karasal yayın üzerinden izleme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca D SMART 112. kanal, Digitürk 99. kanal, Filbox 135. kanal, Tivibu 166. kanal üzerinden de kanalın yayınlarını takip etme imkanı bulunmaktadır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?