Günlük (13-06-2024) Yayın Akışı

Sports Tv

Sports TV hakkında

Bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazıl...

Şimdi İzle
# Program İsmi Başlangıç Bitiş
1 1900-01-16 00:00:00 00:00 06:00
2 Tekrarlar 01:00 06:00
3 ARTİSTİK CİMNASTİK AVRUPA ŞAMPİYONASI 1.SEANS 06:00 08:00
4 Yelken TP 52 Super Series 06:00 08:00
5 TOUR OF MERSİN 08:00 09:00
6 Cappadocia Ultra Trail 08:00 09:00
7 Dinamik Sabahlar 09:00 09:20
8 Dinamik Sabahlar 09:00 09:20
9 Pilates 09:20 09:45
10 Pilates 09:20 09:45
11 Yoga 09:45 10:45
12 Yoga 09:45 10:45
13 Dinamik Sabahlar 10:45 11:00
14 Dinamik Sabahlar 10:45 11:00
15 5. Set VNL Özel 11:00 12:00
16 5. SET VNL ÖZEL 11:00 12:00
17 Pilates 11:00 11:15
18 Fit Mutfak 11:15 11:30
19 Yoga 11:30 12:00
20 REACTİON SPORTS 12:00 14:00
21 Mobil 1 The Grid 12:00 13:00
22 Road To Paris 13:00 14:00
23 Artı Futbol 14:00 15:00
24 5. SET VNL ÖZEL 14:00 15:00
25 5. Set VNL Özel 14:00 15:00
26 5. Set 15:00 16:00
27 Artı Futbol 15:00 16:00
28 Stüdyo Hentbol 16:00 17:00
29 Stüdyo Hentbol 16:00 17:00
30 Spor 360 17:00 18:00
31 Spor 360 17:00 18:00
32 Süper Spor 18:00 19:00
33 Süper Spor 18:00 19:00
34 Cimnastik Her Yerde 19:00 20:00
35 Cimnastik Her Yerde 19:00 20:00
36 Gündem Atletizm 20:00 21:00
37 Gündem Atletizm 20:00 21:00
38 Tour of Türkiye Genel Özet 21:00 22:00
39 Tour of Antalya 21:00 22:00
40 İTALYA ERKEKLER BASKETBOL LİGİ TRENTO SASSARİ 22:00 00:00
41 ATP Çin 22:00 00:00
42 ATP ÇİN AÇIK MURRAY DİMİTROV 22:00 00:00

Dünkü (2024-06-12) Yayın Akışı

# Program İsmi Başlangıç Bitiş
1 Bursa Uludağ - Beşiktaş 00:00 02:00
2 Tekrarlar 02:00 06:00
3 ING KBSL ÇBK MERSİN FENERBAHÇE ALAGÖZ 06:00 08:00
4 Botaş - Fenerbahçe A.H. 06:00 08:00
5 Tour of İstanbul Etap Özet 08:00 09:00
6 SAKARYA MTB CUP 08:00 09:00
7 Dinamik Sabahlar 09:00 09:20
8 Dinamik Sabahlar 09:00 09:20
9 Pilates 09:20 09:45
10 Pilates 09:20 09:45
11 Yoga 09:45 10:45
12 Yoga 09:45 10:45
13 Dinamik Sabahlar 10:45 11:00
14 Dinamik Sabahlar 10:45 11:00
15 Pilates 11:00 11:15
16 Pilates 11:00 11:15
17 Fit Mutfak 11:15 11:30
18 Fit Mutfak 11:15 11:30
19 Yoga 11:30 12:00
20 Yoga 11:30 12:00
21 Türkiye İş Bankası İstanbul Yarı Maratonu 12:00 13:00
22 EUROFORMULA BELÇİKA 1. YARIŞ 12:00 13:00
23 HALİÇ KÜREK YARIŞLARI FİNALLER 13:00 15:00
24 TEB BNP Paribas 13:00 15:00
25 Haliç Kürek Yarışları 2024 Finaller 15:00 17:00
26 ATP FEDERER NADAL 15:00 17:00
27 Spor 360 17:00 18:00
28 Spor 360 17:00 18:00
29 Süper Spor 18:00 19:00
30 Süper Spor 18:00 19:00
31 Stüdyo Hentbol 19:00 20:00
32 Stüdyo Hentbol 19:00 20:00
33 Road To Paris 20:00 21:00
34 ROAD TO PARİS 20:00 21:00
35 5. Set 21:00 22:00
36 5. Set 21:00 21:30
37 Milano - Bologna 21:30 23:00
38 İTALYA KADINLAR VOLEYBOL LİGİ IMOCO SCANDİCCİ 22:00 00:00
39 Barcelona - Aalborg 23:00 01:00

Sponsor Bağlantılar

Son Yazılar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Duyurular

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız