Show TV İzle

Show TV

Hayat Show’la Güzel sloganıyla yoluna devam eden köklü kanallardan olan Show TV, 1 Mart 1992’de Türkiye’deki yayın hayatına girmiştir. 1992’de ilk haber yayınları, Mehmet Ali Birand tarafından yapılmaya başlanmıştır. Profesyonel yayıncılık hayatına tam anlamıyla başlayan kanalın ilk genel müdürlüğünü ise Güneri Cıvaoğlu yapmıştır. Habercilik akışından sonra yayınladığı dizi içerikleriyle ses getirmeyi başaran Show TV, geniş bir izleyici kitlesi kazanmıştır.

Günümüzde Ciner  Yayın Holding bünyesinde ve Esra Baydar genel müdürlüğünde yayınlarına devam eden Show TV, en önemli ulusal televizyon kanallarından birisidir. Show TV, özellikle 90’lı yıllarda yapmış olduğu sinema, müzik ve belgesel içerikleri sayesinde en sevilen kanallar arasında olmayı başarmıştır.

Yayına başladığı günden bu yana logo ve sloganlarında çeşitli değişikler yapılmış olsa da kaliteli ve profesyonel yayıncılık prensibinden ödün vermemiştir. Türksat 3A, D-Smart ve Digiturk üzerinden Show Türk ve Show Plus kanallarıyla yayın yapmaya devam eden kanal, her kesime hitap etmektedir.

Renkli Yayınlar Show TV’de

İlk zamanlardan beri birbirinden kaliteli ve güzel içeriklere ev sahipliği yapan Show TV, 2000 yılında Biri Bizi Gözetliyor programıyla yayıncılık hayatına damga vurmuştur. Oldukça fazla ses getiren ve reyting rekorları kıran program, pek çok kişi tarafından beğeniyle karşılanmıştır. Deli Yürek, Şehnaz Tango ve Ayşecik gibi sevilen dizileri ekranlara getirmesiyle izleyicilerin ilgisini kazanmayı başarmıştır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?