Kanal 7 İzle

Masum 16:00 - 18:00

Kanal 7

kanal 7 iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır. Yeni Dünya Medya Grubu Bünyesinde 1994 senesinden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan Kanal 7, özellikle de son senelerde gündüz kuşağında yayınladığı günlük dizilerle dikkat çekiyor. Hint dizilerini Türkiye’deki seyirciyle buluşturmayı başaran etkili kanallardan birisi olan Kanal 7 canlı izle ekranı, aynı zamanda Ana Haber Bülteni ve çeşitli televizyon programlarıyla da seyircisini memnun etmeyi başarıyor.kanal 7 canlı izle.

Hafta Sonu Haberleri Hülya Seloni sunmaktadır. İskele Sancak programını her cuma gecesi Mehmet Acet sunmaktadır. Kanal 7'nin Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman'dır.[1] Kanal 7, 19 Aralık 2014'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

Kanal 7 kuruluş aşamasında birçok problem ile karşı karşıya kalmıştır. Bunların başında ise maddi problemler gelmekteydi. Bu süreç içerisinde her ne kadar Yimpaş Holding, kanalı finanse etme konusunda yardımcı olmuşsa da 2000li yılların başında kendilerinin de ekonomik olarak zor duruma düşmesiyle ve desteklerini çekmeleriyle kanalın durumu daha kritik bir hal almıştır.

Şu anda kanal yönetimi Hayat Görsel Yayıncılık tarafından üstlenilmektedir. Kanalın genel yönetmeni ise Zahid Akman'dır. "Hayatın Tüm Renkleri Kanal 7'de" kanalın günümüzde kullandığı resmi sloganıdır. Merkezi İstanbul'un Eyüp kentinde bulunmaktadır ve kanal faaliyetlerini kurulduğu ilk günden itibaren buradan sürdürmektedir. Kanal 7 yalnızca Türkiye'den değil, ayrıca Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs'tan da yayın yapmaktadır. Bunun yanı sıra Avrupa'da yaşayan Türkler de Kanal 7 ile ortak ve eş zamanlı yayın yapan Kanal 7 Avrupa üzerinden kanalı izleme imkanına sahip bulunmaktadır.

Kanal 7 Programları

Emanet

Çok yaşlı olan babasıyla beraber yaşayan güzel, genç ve masum olan Seher'in öyküsü. Kendi halinde yaşayan Seher, ablasının ölmesinin ardından adeta bir kabusa dönüşüyor. Ablasından kalan yeğenine hayatı boyunca sahip çıkmak isteyen Seher'in işleri hiç kolay değildir. Emanetini aşkla korumaya çalışan Seher'in öyküsü Kanal7 üzerinden ekranlarımıza geliyor. Emanet hafta içi her gün 19.00'da ekranlarınızın başına geçmeyi unutmayın.

 

Yemin

Başrol karakter Emir, hayattan hiçbir zevk almaksızın o yandan bu yana savrulan bir genç. Kendi oğlunu dahi görmek istemeyen Emir'in hayatına bir kız girer. Aralarında oluşacak elektrik sayesinde Emir'in hayat yaraları iyileşebilecek mi? Bu sorunun cevabı için Emanet hafta içi her gün saat 20.45'te Kanal7 ekranlarında sizlerle.

 

Aşk Bir Rüya

Yayınlandığı zaman kendi ülkesinde reyting rekorları kıran Aşk ve Rüya, izleyicileri adeta ekrana hapseden bu dizi bir uyarlamadır. Geç bir kızın umutlu hikayesini anlatan bu dizi Kanal7 internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Hindistan'ın en çok sevilen dizilerinden birisi olan bu diziyi sizlerin de çok seveceğinize eminiz. Asıl adı Thapki Pyaar Ki'dir.

 

Güz Masalı

"Dil se di dua Saubhagyavati Bhava" adıyla ülkemize girerek "Güz Masalı" olarak çevrilen dizi her gün Kanal7'de yayınlanmaktadır. Janvi ve Viraj'ın evlenmesiyle ortaya çıkan kaos gibi hayatı konu alan bir dizidir. Viraj'ın, Janvi'nin hayatının gittikçe kötüye çevirmesi, hayatı ona dar etmesi ve iyice korkunç bir insana dönüşmesi ise izleyicileri ekrana hapsediyor. Hint dizilerini seven bir kişilik iseniz bu diziyi çok seveceğinizi garanti ediyoruz. Her gün 22.30'da televizyonlarınızdan izleyebilirsiniz.

 

Masum

Gobi ve Rashi'nin öyküsünün anlatıldığı Masum, Kanal 7 ekranlarında yer ediniyor. Hiç birbirinize zıt iki kişinin hikayesinin konu alındığı bir dizi izlediniz mi? Masum dizisi tam size göre bir dizi. Birbirine iki zıt kuzenin hayat hikayeleri, sevgiyi, saflığı ve dahasını ekrana getiren Masum dizisi, her gün 16.10'da Kanal7'de.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?