fashion tv

fashion tv

Moda yayın yapmakdadır  ilk moda kanalı olduğunu biliyorum.Bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır. kanalla iletişime gecmek icin adres tablomuza göz atmanız yeterlidir. acık sacık  TV kanalı olduğu söylentileri çıkmış olsada. Dünya genelinde moda akınlarını takip etmek amacıyla kurulan ve ülkemizde yayın hayatına 2000 yılında Ömer Karacan'ın vesilesiyle başlayan kanalı 2006 yılından sonra Demet Sabancı Çetindoğan satın almış ve halen kendisine aittir.

moda yayın akışı izlemek icin yayın tablomuza goz ata bilirsiniz.Günümüzde moda terimi her geçen gün toplumda olumlu veya olumsuz talep görmekte kuşkusuz. Modayı hayatının merkezine yerleştirenlerin yakından takip ettiği tv kanalında dünyaca ünlü defilelerine, tasarımcıların röportajlarına, mankenlerin deneyimlerini paylaştığı programlara kadar dolu dolu moda içeriğine ulaşabilirsiniz TV Canlı izleme sayfamızda.Modanın ve modacının en başarılı TV ekranlarına taşınmasına yardımcı olan Fashion TV Canlı Yayın izle sayfasına hoş geldiniz.

Ülkemizde 7/24 yayın yapan ilk moda kanalı olduğunu biliyorum eğer yanılmıyorsam. Bir ara  TV kanallarında olduğu söylentileri çıkmış olması ve dönem dönem verilen mankenlerin defile frikikleri ile özellikle sosyal medyada çok konuşulan kanalı hcanliTV platformu aracılığıyla mobil tv özelliğimiz ile internetinizin olduğu her yerden HD görüntü kalitesiyle kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Fashion TV Kimin? Ne Zaman Açıldı?

Dünya genelinde moda akınlarını takip etmek amacıyla kurulan ve ülkemizde yayın hayatına 2000 yılında Ömer Karacan'ın vesilesiyle başlayan kanalı 2006 yılından sonra Demet Sabancı Çetindoğan satın almış ve halen kendisine aittir.

Günümüzde moda terimi her geçen gün toplumda olumlu veya olumsuz talep görmekte kuşkusuz. Modayı hayatının merkezine yerleştirenlerin yakından takip ettiği tv kanalında dünyaca ünlü defilelerine, tasarımcıların röportajlarına, mankenlerin deneyimlerini paylaştığı programlara kadar dolu dolu moda içeriğine ulaşabilirsiniz Fashion TV Canlı izleme sayfamızda.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

ilgini çekebilir

Blog Yazıları

Eurovision-2021 için oylama başladı Eurovision-2021 için oylama ba...
Survıvor 2021 Neler Olacak? Survıvor 2021 Neler Olacak?
Kuruluş Osman'da sürpriz isim Azerbaycanli boksör Zabit Samedov Kuruluş Osman'da sürpriz isim ...

Son Yorumlar