fashion tv

fashion tv

Moda yayın yapmakdadır  ilk moda kanalı olduğunu biliyorum.Bu kanalın iletişim bilgileri kanal merkezi tablomuzda yazılmışdır. kanalla iletişime gecmek icin adres tablomuza göz atmanız yeterlidir. acık sacık  TV kanalı olduğu söylentileri çıkmış olsada. Dünya genelinde moda akınlarını takip etmek amacıyla kurulan ve ülkemizde yayın hayatına 2000 yılında Ömer Karacan'ın vesilesiyle başlayan kanalı 2006 yılından sonra Demet Sabancı Çetindoğan satın almış ve halen kendisine aittir.

moda yayın akışı izlemek icin yayın tablomuza goz ata bilirsiniz.Günümüzde moda terimi her geçen gün toplumda olumlu veya olumsuz talep görmekte kuşkusuz. Modayı hayatının merkezine yerleştirenlerin yakından takip ettiği tv kanalında dünyaca ünlü defilelerine, tasarımcıların röportajlarına, mankenlerin deneyimlerini paylaştığı programlara kadar dolu dolu moda içeriğine ulaşabilirsiniz TV Canlı izleme sayfamızda.

Modanın ve modacının en başarılı TV ekranlarına taşınmasına yardımcı olan Fashion TV Canlı Yayın izle sayfasına hoş geldiniz.

Ülkemizde 7/24 yayın yapan ilk moda kanalı olduğunu biliyorum eğer yanılmıyorsam. Bir ara +18 TV kanallarında olduğu söylentileri çıkmış olması ve dönem dönem verilen mankenlerin defile frikikleri ile özellikle sosyal medyada çok konuşulan kanalı hcanliTV platformu aracılığıyla mobil tv özelliğimiz ile internetinizin olduğu her yerden HD görüntü kalitesiyle kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Fashion TV Kimin? Ne Zaman Açıldı?

Dünya genelinde moda akınlarını takip etmek amacıyla kurulan ve ülkemizde yayın hayatına 2000 yılında Ömer Karacan'ın vesilesiyle başlayan kanalı 2006 yılından sonra Demet Sabancı Çetindoğan satın almış ve halen kendisine aittir.

Günümüzde moda terimi her geçen gün toplumda olumlu veya olumsuz talep görmekte kuşkusuz. Modayı hayatının merkezine yerleştirenlerin yakından takip ettiği tv kanalında dünyaca ünlü defilelerine, tasarımcıların röportajlarına, mankenlerin deneyimlerini paylaştığı programlara kadar dolu dolu moda içeriğine ulaşabilirsiniz Fashion TV Canlı izleme sayfamızda.

Şunu belirtmeden geçmeyeceğim Fashion TV denildiğinde (etrafımda da şahit oldum) çocuklar duymasın dizisinde sevilen karakteri fıs fıs ismailin sürekli diline doladığı geliyor insanların akıllarına bu anı da tebessüm oluşturuyor.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Mittar Kapoor tarafından 2021-03-15 12:12:58 tarihinde gönderilmiştir.

Wow fashion Nice model catwalk

Eliza tarafından 2021-03-25 02:45:27 tarihinde gönderilmiştir.

Hi, How are you doing? I am reaching to offer a simple 3 step process of guest post on your website. 1. I will send you some interesting topic ideas for a guest post 2. You will choose one topic out of those topic ideas 3. I will then send you a high- quality article on the topic chosen by you I would just expect you to give me a do-follow backlink within the main article. So, shall we start with step 1? Best, Eliza Megan