Rekabet Dizisi Geliyor!

Rekabet Dizisi  Geliyor!

Son günlerin en çok konuşulan dizilerine imza atan Ali Bilgin'den Rekabet Dizisi Geliyor! Hangi kanalda yer alacak ?

Yönetmenliğini son dönemin en çok konuşulan dizilerinde (Arka Sıradakiler, Ufak Tefek Cinayetler, Kuzgun, Cesur ve Güzel ve Menajerimi Ara) yer alan Ali Bilgin yöneteceği, senaryosunu ise Sema Ergenekon’un kaleme alacağı Rekabet dizisi geliyor. Rekabet Dizisinde Kimler Rol Alacak? Rekabet dizisi Konusu Ne? Rekabet dizisi hangi kanalda ekranlara gelecek? Rekabet dizisi ne zaman başlayacak? Tüm detaylar ve daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz.

Ocak ayının başlaması ile yeni diziler gündeme gelmeye başladı. Sezon ortasında olunsa da sürpriz projelerde ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanallar bu çetin rekabetin içinde haftanın her gününe iddialı yapımlar yetiştirmeye çalışıyor. Maalesef bu zorlu reyting yarışında, reytingin altında kalan diziler kısa süre sonra ekranlara veda ediyor. Zorlu yarışın sürdüğü ekranda yeni ve iddialı dizilerde ekranlara merhaba demeye devam ediyor. İşte bu dizilerden bir tanesi de Rekabet olacak. Dizi ile, ilgili henüz çok fazla bilgi bulunmasa da biz ilk öğrendiğimiz bilgileri sizlere sunmak istedik. Birsen Altuntaş’ın kulisten aldığı bilgiye göre; dizinin başrolünde yer alacak başrol oyuncusu belli oldu. Kulisten edinilen bilgiye göre, Pınar Deniz, Rekabet dizisi ile anlaşma yaptı ve imzalar atıldı. Erkek başrol oyuncusu için ise güçlü bir isim konuşulmakta.

Kara Sevda dizisi ile başarısına başarı ekleyen Emir Karakteri ile unutulmaz simalardan olan Kaan Urgancıoğlu ile Rekabet dizisi için görüşüldüğü bilgisi söyleniyor. Eğer Urgancıoğlu kabul ederse, güzel bir projeye imza atacak. Çünkü daha önce Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu, Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde birlikte oynamış ve partner olarak güzel bir uyum yakalamış izleyenlerinin gönlünde taht kurmuşlardı. Kanal D’de yayınlanacak olan dizi de Kaan Urgancıoğlu henüz anlaşma imzalamasa da prensipte projeye tamam dediği ifade ediliyor. İlerleyen günlerde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Bu yazı 07 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Duyurular

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız